Na obiekcie MEWA ARENA dnia 2023-01-28 14:30 odbyło się spotkanie między FSV Mainz 05 i VfL BOCHUM - końcowy wynik 5-2

FSV Mainz 05 - VfL BOCHUM 5-2. W dniu 2023-01-28 14:30 na obiekcie sportowym MEWA ARENA rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki 18 pomiędzy FSV Mainz 05 a VfL BOCHUM.

Po pierwszej połowie spotkania między FSV Mainz 05 a VfL BOCHUM wynik to 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

 

Gole strzelali: Lee Jae-Sung 1' 1-0 A. Caci S. Widmer 17' 2-0 K. Onisiwo 28' 3-0 K. Onisiwo 57' 4-0 L. Barreiro P. Kunde 70' 4-1 A. Losilla E. Mašović 72' 4-2 K. Onisiwo 87' 5-2 A. Barkok

Żółte kartki FSV Mainz 05:

Żółte kartki VfL BOCHUM: Keven Schlotterbeck 81'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Patrick Ittrich, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna FSV Mainz 05 stanie naprzeciw Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Union Berlin i FC Augsburg a VfL BOCHUM zmierzy się z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund i Bayern Munich.

Liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Bundesliga. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Keven Schlotterbeck nieprzerwanie sprawiają kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące zmagania między graczami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Bundesliga i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. FSV Mainz 05 i VfL BOCHUM jak ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak MEWA ARENA.