Na stadionie MEWA ARENA dnia 2023-01-25 17:30 odbył się mecz FSV Mainz 05 vs Borussia Dortmund zakończony wynikiem 1-2

FSV Mainz 05 vs Borussia Dortmund, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FSV Mainz 05 a Borussia Dortmund zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-01-25 17:30 na stadionie MEWA ARENA rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 17. Zmierzyły się FSV Mainz 05 i Borussia Dortmund.

Gole strzelali: Lee Jae-Sung 2' 1-0 E. Fernandes J. Ryerson 4' 1-1 N. Süle G. Reyna 90' 1-2 S. Haller

Żółte kartki FSV Mainz 05: Jae-Sung Lee 34' Edimilson Fernandes 76'

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny arbiter spotkania - Sascha Stegemann, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu FSV Mainz 05 stanie naprzeciw Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Union Berlin i FC Augsburg natomiast Borussia Dortmund zmierzy się z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i Werder Bremen.

Coraz częściej fani śledzą starcia w lidze Bundesliga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Jae-Sung Lee systematycznie serwują fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Niesamowite walki pomiędzy graczami ligowymi bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania drętwe. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich drużyn jak FSV Mainz 05 oraz Borussia Dortmund w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak MEWA ARENA.