Mecz pomiędzy FSV Mainz 05 i SC Freiburg zakończony wynikiem 1-1 na stadionie MEWA ARENA

FSV Mainz 05 - SC Freiburg wynik spotkania 1-1. W dniu 2023-03-19 18:30 na obiekcie sportowym MEWA ARENA rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły FSV Mainz 05 i SC Freiburg.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FSV Mainz 05 a SC Freiburg zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: R. Dōan 55' 0-1 M. Gregoritsch K. Onisiwo 90' 1-1

Żółte kartki FSV Mainz 05: Ludovic Ajorque 57' Anthony Caci 88'

Żółte kartki SC Freiburg: Michael Gregoritsch -5' Matthias Ginter 35' Manuel Gulde 51'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Czerwone kartki SC Freiburg:

Główny sędzia spotkania to Bastian Dankert, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna FSV Mainz 05 zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Werder Bremen i FC Koln a SC Freiburg z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i Bayern Munich.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi niezwykle interesujące poczynania w lidze Bundesliga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Ludovic Ajorque Michael Gregoritsch wielokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty czy bramki, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to mecze nużące. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać mecze futbolowe ligi Bundesliga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak FSV Mainz 05 i SC Freiburg w lidze Bundesliga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, MEWA ARENA.