Mecz FC Schalke 04 kontra FSV Mainz 05 dnia 2022-11-09 19:30 - końcowy wynik 1-0

FC Schalke 04 kontra FSV Mainz 05 zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2022-11-09 19:30 na stadionie VELTINS-Arena odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 14. Zmierzyły się ze sobą FC Schalke 04 i FSV Mainz 05.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy FC Schalke 04 oraz FSV Mainz 05 wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: S. Terodde 10' 1-0

Żółte kartki FC Schalke 04: Florent Mollet 21' Maya Yoshida 57' Kenan Karaman 69'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Edimilson Fernandes 67'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Reichel, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu FC Schalke 04 stanie naprzeciw Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i FC Koln a FSV Mainz 05 zmierzy się z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund i VfL BOCHUM.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Florent Mollet Edimilson Fernandes systematycznie serwują wspaniałym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. FC Schalke 04 oraz FSV Mainz 05 oraz ich udział w lidze Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, VELTINS-Arena.