Back to Top

Strona polskich fanów 1. FSV Mainz

Mecz pomiędzy FSV Mainz 05 - Vfl Bochum 2-0

Mecz FSV Mainz 05 kontra Vfl Bochum, wynik 2-0

Witajcie kibice piłki nożnej! Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was relację z emocjonującego meczu w ramach niemieckiej Bundesligi, w którym FSV Mainz 05 podejmowało Vfl Bochum. Spotkanie odbyło się 16 marca 2024 roku o godzinie 14:30 na terenie MEWA ARENA. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego widowiska!

Bayern Munich kontra FSV Mainz 05, wynik 8-1

Dnia 2024-03-09 14:30 odbył się mecz Bayern Munich vs FSV Mainz 05: 8-1

Witajcie miłośnicy piłki nożnej! W emocjonującym starciu kolejki 25 Bundesligi Bayern Munich podejmował u siebie drużynę FSV Mainz 05 w Allianz Arena. Mecz ten odbył się dwa dni temu, 9 marca o godzinie 14:30. Jakie wydarzenia miały miejsce na murawie? Zapraszamy do lektury relacji z tego spotkania!

FSV Mainz 05 - Borussia Monchengladbach wynik meczu 1-1

Mecz FSV Mainz 05 kontra Borussia Monchengladbach dnia 2024-03-02 14:30 - 1-1

Wczorajsze starcie pomiędzy FSV Mainz 05 a Borussia Monchengladbach w ramach 24. kolejki Bundesligi dostarczyło kibicom wiele emocji. Mecz zakończył się remisem 1-1, a jedynego gola w pierwszej połowie zdobył zespół FSV Mainz 05. Rywalizacja na MEWA ARENA była zacięta do samego końca, co sprawiło, że obie drużyny mogą być zadowolone z podziału punktów.

Mecz pomiędzy Bayer Leverkusen - FSV Mainz 05 2-1

Spotkanie Bayer Leverkusen - FSV Mainz 05 zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-02-23 19:30 na stadionie BayArena

W dniu 23 lutego 2024 roku na stadionie BayArena odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bayer Leverkusen i FSV Mainz 05. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, choć wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. To starcie, które odbyło się w ramach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi, dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil i emocji.

Mecz FSV Mainz 05 - FC Augsburg 1-0

Mecz między FSV Mainz 05 oraz FC Augsburg na obiekcie MEWA ARENA dnia 2024-02-17 14:30: 1-0

W dniu 17 lutego 2024 roku odbył się emocjonujący mecz w ramach 22. kolejki Bundesligi, w którym drużyna FSV Mainz 05 podejmowała FC Augsburg. Spotkanie to rozegrano na MEWA ARENA, gdzie ostatecznie padł wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Mecz ten był pełen napięcia i emocji, a kibice obu drużyn mieli okazję oglądać zaciętą rywalizację na boisku.

Mecz FSV Mainz 05 kontra Union Berlin zakończony wynikiem 1-1

Spotkanie FSV Mainz 05 vs Union Berlin, wynik końcowy 1-1

W ostatnim spotkaniu ligowym pomiędzy FSV Mainz 05 a Union Berlin na MEWA ARENA padł remis 1-1. Mecz rozegrany został 5 dni temu, 7 lutego o godzinie 17:30 w ramach 18. kolejki niemieckiej Bundesligi. Obie drużyny zdołały zdobyć bramki jeszcze przed przerwą, jednak ostatecznie nie zdołały wygrać, dzieląc się punktami na koniec rywalizacji.

Mecz pomiędzy VfB Stuttgart vs FSV Mainz 05, wynik końcowy 3-1

VfB Stuttgart kontra FSV Mainz 05, wynik spotkania: 3-1

W sobotę, 11 lutego 2024 roku, VfB Stuttgart podejmował na własnym boisku drużynę FSV Mainz 05 w ramach 21. kolejki niemieckiej Bundesligi. Mecz, rozegrany o godzinie 14:30 w MHPArena, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, którzy już po pierwszej połowie prowadzili 2-0. To było starcie pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

FSV Mainz 05 kontra Werder Bremen, wynik końcowy 0-1

FSV Mainz 05 kontra Werder Bremen, wynik meczu: 0-1

W ostatniej kolejce Bundesligi doszło do starcia pomiędzy FSV Mainz 05 a Werderem Brema. Spotkanie, które odbyło się w MEWA ARENA, zakończyło się minimalnym zwycięstwem gości, którzy wygrali 1-0. Mecz ten miał miejsce pięć dni temu, 3 lutego o godzinie 14:30, a wynik na przerwę wynosił 1-0 na korzyść Werderu. Przeczytaj poniżej pełną relację z tej emocjonującej konfrontacji.